Vánoční zpívání 2017

Vyvrcholením adventního času se již tradičně stal vánoční koncert školního sboru Dukeláček v rámci vánočních trhů u Hlavní pošty. Tentokrát na nás vyšel koncert v pondělí 18. prosince 2017 v 16.15 hod. Letos se centrum vánoční kultury přeneslo do parku před Alžbětinými lázněmi. Pokud jste zdolali cestu k pódiu, která byla lemována stánky s dobrotami a vánočními prezenty, zajistili si ta nejlepší místa u ochranných zábran, pak jste měli možnost vidět a slyšet naše skvělé žáky. Předvedli temperamentní taneční vystoupení, zazpívali vánoční písně, ať už sborové, tak sólové, ve kterých zazářily Kateřina Belanová, Isabela Freundová, Veronika Krůšková a Jana Ondrejcziková.

Taneční vystoupení ZŠ Dukla – píseň “Zima” od H. Zagorové

Podle reakce přítomných diváků soudíme, že se vystoupení líbilo, za což moc děkujeme celému nadšenému sboru, kterému na výkonech a nadšení neubraly ani teploty pod bodem mrazu. Velké poděkování patří též Mgr. Zeidlerové, Mgr. Severové a Mgr. Špičkové, které krásné pásmo s dětmi nacvičily.