Soutěž “Univerzita Karlova v KV”

V závěru loňského školního roku vyhlásil Magistrát města Karlovy Vary výtvarnou soutěž s názvem “Univerzita Karlova v Karlových Varech”. Času do konce roku zbývalo málo, ale přesto jsme se v hodinách výtvarné výchovy pustili do práce. Výsledek byl naprosto skvělý, neboť ze 6. a 7. ročníků vzešly úžasné výtvory. Přestože jsme do finále vybrali ty jen nejlepší práce, byl jich celkový počet 27.

Tento týden byli oznámeni výherci soutěže. Žáci naší školy se umístili mezi osmi nejlepšími autory výtvarných prací v soutěži „Univerzita Karlova v Karlových Varech“.

Oficiální vyhlášení a umístění jednotlivých žáků proběhne dne 10.11.2017 v budově budoucí 3. lékařské fakulty v Karlových Varech (nábř. Jana Palacha 20) v rámci akce Den otevřených dveří Univerzity Karlovy v KV za účasti vedení města, koordinátora zřízení vysoké školy v KV a zástupců Univerzity Karlovy od 10:30 hodin.

Všichni ocenění žáci naší školy se zúčastní tohoto vyhlášení v doprovodu Mgr. Hany Lejskové.

Rodiče jsou též srdečně zváni.

XENIE CHERKASOVA, 8.A

Název díla: KAREL IV. OPĚT V KARLOVÝCH VARECH

KATEŘINA PUNDOVÁ, 8. A

Název díla: STUDIUM FYZIOTERAPIE V KARLOVÝCH VARECH

AMY ROMANO, 7.B

Název díla: VYSOKÁ ŠKOLA FYZIOTERAPIE V KARLOVÝCH VARECH

PATRICIE SERBA, 8.A

Název díla: UNIVERZITA KARLOVA NA NÁBŘEŽÍ J. PALACHA

LADISLAV ŠTÍPL, 8. B

Název díla: VÍTÁME KARLOVU UNIVERZITU V NAŠEM MĚSTĚ

Všem oceněným upřímně gratulujeme!!!