Vánoční Regensburg

Dne 20. prosince 2017 (středa) proběhne pro žáky II. stupně Základní školy Dukelských hrdinů zájezd do Regensburgu.

Cílem bude navštívit vánoční trhy. Součástí bude i návštěva Steinerne Brücke, Dom sv. Petra v centru města, Donau-Einkaufszentrum.

Odjezd 20.12. 2017 v 8:00 od zastávky Dr. Horákové – směr Varyáda.

Návrat kolem 17:00 na místo ranního odjezdu. Zákonní zástupci si vyzvednou své děti osobně, popř. děti odevzdají souhlasy ZZ o samostatném odchodu po příjezdu do Karlových Varů.

Cena 465 Kč.

Cena zahrnuje: doprava autobusem, cestovní pojištění, církevní dar při vstupu do katedrály sv. Petra.

Děti budou mít platné cestovní pasy, popř. občanské průkazy, teplé oblečení, přiměřené kapesné v EUR.

Pedagogický dozor: Ladislav Jurík, Andrea Irmanová, Hana Reháková, Mgr.

Své dotazy můžete posílat na vedoucího zájezdu prostřednictvím e-mailu na ladislav.jurik@outlook.com