Podzim ve školní družině

Podzimní čas barví listy stromů do nádherných tónů a tak nám připravil spoustu materiálu na “podzimní ateliéry” ve školní družině. Při jedné z vycházek jsme nasbírali listy rozmanitých barev a druhů a během dalšího propršeného a chladného odpoledne jsme vytvářeli rozmanité koláže. Z našich výtvorů jsme pak vytvořili novou výzdobu družiny.

Barevné listy se hodí i na doplnění zátiší s ježečkem. A když se listů nedostává, postačí i fixy a pastelky a jsou tu krásné 3D kočičky.

Žáci prvního, druhého a třetího ročníku, kteří navštěvují školní družinu, chodí v rámci projektu “Hodina pohybu navíc” jednou týdně do tělocvičny. Cílem je každou tuto hodinu vyplnit aktivním pohybem žáků a postupně u nich vypěstovat kladný vztah ke sportovním aktivitám.