Republikové finále OVOV 2017

Ve dnech 8. – 9. září 2017 se žáci naší školy zúčastnili republikového finále OVOV ( Odznaku všestrannosti olympijských vítězů), které se konalo  na VUT v Brně. Naši školu skvěle reprezentovali nejúspěšnější žáci okresní a krajské soutěže OVOV.

Karolína Kotlánová, žákyně 8. A (23. místo z 80 žákyň)

Marek Forgo, žák 8. B (41. místo z 68 žáků)

Antonín Zich, žák 7. B (27. místo z 38 žáků)

Vladimír Matějů, žák 7. B (9. místo z 38 žáků)

Součástí všestranně zaměřeného sportovního klání byla i prohlídka Brna. Žáci měli možnost navštívit hrad Špilberk a historické centrum města. Hlavní program se odehrával v krásném sportovním areálu VUT, kde měli sportovci možnost poměřit své síly a výkony v 10 disciplínách (běh na 60 m, skok do dálky, hod medicimbalem, shyby, kliky, skákání přes švihadlo, trojskok, leh-sed, hod míčkem, běh na 1000 m nebo plavání). V silné konkurenci se naši bojovníci neztratili a dosáhli velice pěkných výsledků.

Děkujeme všem našim sportovcům za skvělou reprezentaci školy a Mgr. R. Friedelovi za celoroční přípravu a doprovod na letošní republikové finále.