Lyžařský výcvik 2024

Informace k LVVZ

Termín:                       05.02.2024 (pondělí) –    09.02.2024 (pátek)

Místo:                         Monínec, s.r.o., CHATA Čertovka

Vedoucí zájezdu:        Mgr. Hykšová Eva

Instruktoři:                  kvalifikovaní instruktoři dle počtu přihlášených dětí

Sraz:                            8,30 hodin na Dolním nádraží (pod přemostěním u vstupu do nádr. haly)

Odjezd na LVVZ:      9.00 hodin Dolní nádraží (pod přemostěním)

Příjezd z LVVZ:          cca v 11,30-12,00 hod. Dol. nádraží (odjezd z Monínce v 11,00 hod.)

Cena zájezdu:              5.000,00 Kč (ubytování, pojištění plná penze: snídaně, oběd, večeře, skipas)

Pro plátce příspěvku SRPDŠ bude doprava hrazena z fondu, pro neplátce bude cena zájezdu navýšena ještě o dopravu.

Přihlášky do konce října 2023.

Splatnost: do 15.12.2023

Platbu provádět přes bankovní účet číslo: 193 011 602/0300, varibilní symbol: 2;

specifický symbol: rodné číslo žáka, do poznámky napsat jméno a třídu žáka).

Doporučený seznam věcí:

• oblečení na výcvik (bunda, oteplovačky)
  • lyžařskou výstroj (seřízené lyže a hole nebo snowboard, lyžařské brýle a boty, helma)
  • lyžařská ochranná přilba (povinná), pokrývka hlavy, rukavice (minimálně dvoje)
  • punčocháče, spodky nebo legíny, spodní prádlo či termoprádlo, oblečení na chatu
  • přezůvky (rychle přístupné v zavazadle), pohodlná zimní turistická obuv
  • pyžamo, věci osobní hygieny, plavky
  • doklady :
  • čestné prohlášení zákonného zástupce o seřízeném vázání nebo potvrzení o seřízeném vázání ze servisu,
  • průkazka pojištěnce nebo její kopie
  • prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti dítěte – nesmí být starší jednoho dne – bude se odevzdávat při nástupu do autobusu
  • souhlas s návštěvou bazénu

Nedoporučujeme vozit drahé věci (šperky, MP3, CD přehrávače, tablety apod.)!

Informace k LVVZ 2024