Školní rok 2020/2021

Plavecký výcvik žáků 3. a 4. ročníků – 04.02.2021 -24.06.2021

  • Plavecký výcvik je určen žákům 3. a 4. ročníků (dle školního vzdělávacího plánu).
  • Výcvik vedou kvalifikovaní instruktoři na ZŠ Krušnohorské.

Výcvik bude probíhat každý čtvrtek od 10.10.2019 do 30.01.2020 v dopoledních hodinách dle rozpisu tříd. Cílem tohoto výcviku je naučit žáky plavání a pohybu ve vodě, včetně získání dobrého pocitu na základě získaných plaveckých zkušeností a dále zvyšování jejich fyzické zdatnosti a odolnosti.

 

CHRISTMAS SCHOOL BAZAAR – prosinec v 15. 00 – 17.00 hod. ve školní jídelně

Na základě předchozích úspěšných ročníků pořádáme i v letošním školním roce pátý ročník školního bazaru.
Touto charitativní akcí bychom chtěli před Vánoci udělat dobrý skutek a tentokrát hezkými dárky potěšit děti v SOS Sluníčko.
Na bazaru obdržíte za svůj finanční příspěvek žetony, které můžete směnit za malé vánoční občerstvení, vánoční dekorace a výrobky z dílny našich žáků. Součástí bazaru bude i tombola.
Dále Vás čeká příjemná vánoční atmosféra doplněná hudbou, klidné posezení při pití kávy nebo nealkoholického vánočního punče i možnost tance…
Za vybrané příspěvky nakoupíme dárky nemocným dětem dětského oddělení Karlovarské nemocnice.

Termín akce bude upřesněn.

 

Vánoční zpívání – prosinec 2020

Jako každý rok, i v tento předvánoční čas si naši žáci připravili pod vedením Mgr. art. Severové, Mgr. Špičkové a Mgr. Holečkové recitační a pěvecké pásmo, kterým obohatí atmosféru vánočních trhů. Přijďte se s námi zastavit v předvánočním shonu a poslechnout si krásné vánoční koledy v podání našich zpěváčků.

Termín akce bude upřesněn.

 

Lyžařský výchovně výcvikový zájezd: leden – březen 2021

Lyžařský výchovně výcvikový zájezd je určen především žákům 7. ročníků (dle školního vzdělávacího plánu). Výcvik na sjezdových lyžích a snowboardu povedou kvalifikovaní lyžařští instruktoři. Objednání ubytování je doposud v jednání.  V případě volné kapacity se mohou přihlásit i žáci jiných ročníků (5. – 9. ročník).

Termín akce bude upřesněn.

 

Den otevřených dveří – 16. března 2021 (14 – 17. hod.)

Zveme všechny předškoláky a rodiče na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Součástí DOD bude i ukázková hodina matematiky (prof. Hejného) a českého jazyka (genetické metody), která proběhne od 15.30 hod. v budově školičky.

 

Velikonoční zpívání – duben 2021

Nakupování na velikonočních trzích Vám zpříjemní veselé jarní písničkové a recitační pásmo našeho školního pěveckého sboru.

Termín akce bude upřesněn. 

 

Zápis do 1. ročníku – 8. dubna 2021 (13 – 18 hodin)

ZÁPIS do 1. ROČNÍKU Základní školy Dukelských hrdinů Karlovy Vary se bude konat v  8. dubna 2021 v hlavní budově školy.

ZAPSÁNY BUDOU DĚTI NAROZENÉ DO 31. 08. 2015.

 

 

Škola v přírodě – 30. května  – 4. června 2021

V letošním školním roce v červnu 2020 opět organizujeme Školu v přírodě. Pobyt je určen pro žáky 1. – 6. ročníků. V dopoledních hodinách probíhá výuka v učebnách, odpolední a večerní program je nabitý soutěžními, sportovními a kulturními aktivitami, žáci se účastní celotáborové tematické hry. Letošní škola v přírodě se bude konat v Růžené u Písku.

Cena: 3.700,- Kč

 

Akademie devátých ročníků – červen 2021

Slavnostní akademie devátých ročníků se již tradičně bude pořádat v Lidovém domě ve Staré Roli. Vycházející žáci si pro Vás připravili bohatý kulturní program, jehož vrcholem bude jejich pasování na absolventy školy. Srdečně zveme všechny pedagogy, rodiče, příbuzné a kamarády, kteří s námi přijdou podpořit deváťáky a společně jim popřejí mnoho zdaru do další životní etapy.

Termín akce bude upřesněn.