Christmas school bazaar

Ve středu 9. prosince 2015 s konal již druhý ročník Christmas school bazaar. Žáci školy v průběhu podzimu vyráběli dárkové předměty, které mohli návštěvníci school bazaaru zakoupit za žetony. Součástí akce byla skvělá ochutnávka vánočního cukroví a nealko punče. Celá akce se uskutečnila díky p. uč. Irmanové a žákům 9.A, kteří celou akci připravili a starali se o její zdárný průběh. Na Christmas school bazaar dorazili žáci, učitelé a rodiče našich žáků. Za proměněné žetony si mohli zakoupit žákovské výrobky nebo cukroví a občerstvení. Celkově se vybralo 10.000 Kč, které byly předány ostrovskému útulku pro týraná a opuštěná zvířata MACÍK.

Zakoupené krmivo pro zvířátka a symbolický šek na 10.000 Kč jsme předali zástupkyni Macíka 21.12.2015 ve škole. Máme obrovskou radost, že se nám tato dobročinná akce vydařila a že se vybralo více peněz než v loňském roce. Všem, co přispěli, DĚKUJEME!!!

CHRISTMAS SCHOOL BAZAR – VIDEO

DSCN8640   DSCN8637 DSCN8635DSCN8746DSCN8747