Soutěž MMKV

V polovině listopadu vyhlásila primátorka města Karlovy Vary výtvarnou soutěž “O nejkrásnější vánoční ozdobu”. Naše škola zaslala do soutěže 12 krásných vánočních ozdob v kategorii 11 – 15 let.

V pátek 14. prosince 2018 byla pozvána Jana Ondrejcsiková (6.B) a Zuzana Vachová (6.B) na magistrát k slavnostnímu vyhlášení této předvánoční soutěže. Ceny vítězům předávala osobně primátorka Ing. Andrea Ferklová společně s náměstkyní JUDr. Hanou Zemanovou.

Jana Ondrejcsiková se svým zlatým andělem získala v kategorii 11 – 15 let druhé místo.

Zuzana Vachová se umístila ve stejné kategorii se svojí třpytivou ozdobou na třetím místě.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným žákům za skvělou reprezentaci školy.