ŠD: Čertovský rej

Blebleblee a je tu čertovský rej. Ten pravý den na pořádný rachotJ

Nejdříve jsme se dostatečně posilnili, i v jídelně byli čerti, naši kamarádi. Po obědě jsme se pěkně namaskovali a hurá do toho peklíčka. Při pořádným tanci jsme si zasoutěžili a to byl nářez. Aaa ty sladkosti to byla bašta. J

Abychom si odpočinuli od rychlého tance, nastal čas na klidné soutěžení. V pekle se musí všichni popořádku umýt. Nejdřív „ručičky“ v sedě, potom „podlahu“ a to vleže.

Co se nestalo? Rozbilo se v pekle zrdcadlo. Čertíci společně s andílky museli zrdcadlo složit a hned zjistili, kdo se do něj díval naposled.

Nakonec jsme museli zdolat čertovské cihličky, to byla rychlost a paráda, zase samé sladkosti. Rej jsme ukončili obrovským řetězem, jak to má být každý den, držet všichni pospolu. Krásně jsme si to užili  blebleble.