Sporťáček 2016

Dukelíni předváděli KINBALL

V sobotu 11.6. proběhla na stadionu AC Start Karlovy Vary tradiční přehlídka sportů Sporťáček 2016. Letos poprvé se účastnila i naše škola a žáci šestého a devátého ročníku předváděli tuto netradiční hru KINBALL. V konkurenci 38 různých sportů se tato původem kanadská hra neztratila. Po deštivém a trochu rozpačitém začátku se začal stadión plnit dětmi s rodiči a naše hra se okamžitě stala centrem zájmu nejen dětí, ale i televize a fotografů. Po několika minutách prezentace se do hry začaly zapojovat i celé rodiny. Velký kinballový míč neustále létal vzduchem a u našeho stánku bylo ještě dlouho plno.

Sulaiman Baichabaev,žák 9.A, poskytl rozhovor televizní reportérce na téma původ a pravidla Kinn-ballu

Děkujeme všem pedagogům a žákům školy za skvělou prezentaci tohoto netradičního sportu na akci Sporťáček 2016.