Turnaj kroužků košíkové na karlovarských základních školách 2016

Dne 8.6.2016 se uskutečnil tradiční turnaj kroužků z 1.- 5. tříd v košíkové, které probíhají na sedmi karlovarských základních školách. Turnaj se uskutečnil na ZŠ Konečná a zúčastnila se ho více než stovka mladých baskeťáků včetně Základní školy z Nejdku.

Dvanáct družstev ve dvou věkových skupinách svedlo tuhé sportovní boje. Všichni příkladně bojovali o co nejlepší výsledek a ukázali svým trenérům, co se za další sportovní rok naučili. Opět pak byli všichni odměněni drobnými dárky a sladkostmi, které předala předsedkyně sportovní komise Karlovarského kraje a poslankyně parlamentu ČR p. Bc. Markéta Wernerová. Trenéři pak určili k odměnění také hráče s největším zlepšením za poslední rok.

Dík patří vedení ZŠ Konečná za poskytnutí tělocvičen. Tato akce i vedení pravidelných kroužků po celý rok je finančně podpořeno městem Karlovy Vary a Karlovarským krajem – Živým krajem.