Škola v přírodě – Poslův Mlýn

Informace k příjezdu – 29.5. 2016

Odjezd z Poslova Mlýna je plánován na 9:30. Předpokládaný příjezd do Karlových Varů je mezi 12:30 – 13:00 ke Krajskému úřadu!!!

28.5. 2016

Na sobotní dopoledne si pro žáky I. stupně připravili žáci II. stupně sportovní a vědomostní soutěže. Odpoledne proběhlo slavnostní vyhlášení celotýdenní soutěže.  Na prvním místě se umístil tým našich žáků osmého a devátého ročníku, druhé místo obsadila lounská škola a o třetí místo se podělily třídy 4.A, 4.B a 5.A.

Největším Vontem byl zvolen sympaťák a férák Pepa Dubský z 9.A.

27.5. 2016

Celý den strávily děti se svými vychovateli. Děti plnily různé úkoly. Po obědě se vyrazily hledat kešky mimo areál Poslův Mlýn. Večer proběhla prezentace fotografií s pobytu. Všechny děti byly velice spokojené.

26.5. 2016

Dnešní dopoledne strávily děti se svými učiteli a proběhla výuka nebo se cvičila jóga. Některé děti vyrazily i do Doks. Večer proběhla Stardance.

25.5.2016

Dnes proběhl celodenní výlet pro všechny děti. Některé děti navštívily hrad Houska a další Máchovo jezero. Den se nesl v duchu pohody a dobré nálady.

24.5.2016

Dnešní den se děti tradičně dopoledne učily se svými pedagogy. Některé třídy si ještě k tomu opékaly  špekáčky a vzhledem ke slunečnému počasí strávily děti hodně času na sportovním nebo dětském hřišti. Po obědě a poledním klidu se děti rozdělily do skupin a začal program “Rychlé šípy”. Členové jednotlivých skupin si vytvořili zajímavá trička, vlajky a nechyběl ani pokřik, který má odradit soupeře.

23.5. 2016

Dnes 23.5. proběhl dopolední blok výuky s učiteli a odpoledne začal program “Rychlé šípy”.

Večer byl zakončený dětskou diskotékou.

Žáci a žákyně dorazili v pořádku v průběhu nedělního odpoledne do rekreačního areálu Poslův Mlýn. Po ubytování probíhal zdravotní filtr a večeře.