Akademie ke 120. výročí založení školy

S „Duklou“ to ve středu 22.5.2024 v hotelu Thermal žilo. V rámci oslav 120 let od svého založení připravili žáci společně s pedagogy školní akademii plnou zajímavých a kreativních vystoupení. Tančilo se, zpívalo a také vzpomínalo na předešlá léta. Vystoupení se zúčastnili také někteří absolventi, jejichž představení doplnila celý program.

Na děti se přišla podívat tisícovka rodičů, příbuzných a přátel a bylo nám ctí přivítat na pódiu i primátorku města, paní Ing. Andreu Pfeffer Ferklovou, MBA. Ta ve svém projevu poukázala na jedinečnost školy, která se ukrývá v kombinaci starého secesního stylu budovy a jejího moderního vybavení, kterým škola disponuje. Zároveň popřála Dukle mnoho úspěchů do dalších let a také poděkovala za její úspěšné fungování a panující rodinnou atmosféru.

Ještě nemáme k dispozici fotografie všech vystoupení. Zde je první várka foto k nahlédnutí.