London

OPVK_hor_zakladni_logolink_CMYK_cz

Cesta do Londýna proběhla v pořádku.
Den jsme začali prohlídkou centra města London. Mezi vybranými pamětihodnostmi byly – Big Ben, London Eye, Buckingham palace, Trafalgar Square, Britské muzeum, James’s Park. Ve večerních hodinách se žáci ubytovali v hostelu ve Wembley. Ubytování odpovídá kategorii hostelu, tak jak bylo specifikováno v propozicích. Večeře nám byla nabídnuta formou švédských stolů. Dnes 3. 11. v 9:00 byli žáci rozděleni do skupin a výuka probíhá pod dohledem prostřednictvím rodilých mluvčích. Do školy dostávají děti obědové balíčky. Po ukončení dnešního výukového bloku navštívíme stadion Chelsea a následně se přesuneme do muzea voskových figurín Madame Tussauds. Dále se podíváme do Backers Street, údajného bydliště Sherlocka Holmese. Ve večerních hodinách se přemístíme zpět do hostelu, kde proběhne večeře.

Mgr. Hana Lejsková