ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2024

Vážení rodiče,
na základě spokojenosti a zájmu nejen dětí, ale i rodičů jsme se rozhodli i pro tento školní rok zajistit školu v přírodě. Tentokrát jsme vybrali areál Poslův mlýn na březích Máchova jezera, kam naše škola jezdívala před několika lety. V současné době jsme získali mnoho kladných ohlasů na provozování tohoto areálu, hlavně od karlovarských škol, které měly možnost poznat jejich současné zážitkové programy a prostředí na vlastní kůži.

Termín: 06. – 10. 05.2024​
Cena na 1 žáka  (tzv. balíček): 4.700,- až 4.900,- Kč

Z důvodu rezervační přihlášky Vás prosíme o co nejrychlejší projevení zájmu o účast na ŠVP, neboť o volné kapacity je obrovský zájem. Pokud se rozhodnete dítě přihlásit, pošlete informaci třídnímu učiteli nejpozději do pátku 15.09.2023 do 9:00 hod.
Děkujeme.
Mgr. Hana Lejsková​

​Bližší informace najdete na https://www.posluvmlyn.cz/skoly-v-prirode/nabidka/

Co obsahuje “balíček”

 • ubytování ve zděné budově
 • stravu 5x denně (dle areálu) + pitný režim po celý den
 • snídaně formou švédských stolů
 • autobusovou dopravu
 • bohatý odpolední animační program
 • workshopy a vystoupení
 • dopolední adrenalinové a zážitkové aktivity
 • večerní programy
 • služby nočního hlídače
 • služby zdravotníka s plně vybavenou lékárnou a autem
 • odměny pro děti
 • zapůjčení sportovních a jiných pomůcek zdarma
 • veškeré potřebné dokumenty ke konání akce