Den otevřených dveří na Dukle

V úterý 7. března 2023 se otevřela škola všem zájemcům, kteří se chtěli seznámit s prostory školy, jejími pracovníky, metodami výuky, školními i volnočasovými aktivitami…

Pro zájemce na den otevřených dveří byl připraven bohatý program. Děti mohly projít “pohádkovou stezkou”, v rámci níž si otestovaly své schopnosti a dovednosti, vyzkoušely zdatnost a obratnost na “opičí dráze” ve velké tělocvičně, osobně se setkaly s paní učitelkami budoucích prvňáčků a na památku všem ročiče pořídili fotografii ve školním fotokoutku. Na závěr se rodiče s dětmi zúčastnili komentované prohlídky všech tří školních budov. Největší zájem byl o školičku, budoucí působiště prvňáčků a též o školní družinu a třídy přípravného ročníku.

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2023/2024

se bude konat ve čtvrtek 13. dubna 2023 od 13:00 do 18:00 hod.

Zápis do přípravného ročníku pro školní rok 2023/2024

se bude konat ve čtvrtek 13. dubna 2023 od 13:30 do 18:00 hod.

 

(oba zápisy proběhnou v hlavní budově školy)

 

Fotogalerie ze dne otevřených dveří: