Fantasy Lasergame liga – 1. místo

Dukla je opět “na bedně”

V letošním školním roce se poprvé uskutečnila nová soutěž mezi ZŠ s názvem Fantasy Lasergame liga. Soutěže se zúčastnilo několik desítek základních škol z celého karlovarského kraje. Hrálo se celkem ve 3 kolech, kde z každé herní skupiny postupovaly dál vždy 3 nejlepší týmy.

Pro tuto soutěž byl připravený speciální herní mód, v němž je velmi důležitý postřeh, fyzická kondice, strategické myšlení a týmová spolupráce. V každé jednotlivé hře soupeřily vždy 4 týmy, které byly rozlišené barvami vest a zbraní. Týmy se pak po dobu 15 minut pohybovaly po aréně, která byla vizuálně rozdělena do 4 barevných zón a v rohu každé zóny se nacházel 1 terč. Cílem každého týmu bylo deaktivovat co nejvíce terčů.

Náš školní tým ve složení Matyáš Hendrich, Alexandr Mizjuk, Jan Morava, Jiří Svoboda a Marek Lebeda (náhradník) se úspěšně probojoval postupovými koly až do finále, kde ve velmi napínavém konečném zápase dosáhl vytoužené nejvyšší příčky.

Klukům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásnému umístění.