Halloweenská stezka – 2. ročník

Pondělí 24.10. 2022 se neslo ve znamení Halloweenu.
Všechny děti v nultém ročníku dorazily do školy v maskách a s paní učitelkami, vrchními čarodějkami, neohroženě plnily řadu úkolů a soutěží.
V průběhu dopoledne pak každou třídu navštívila strašidelná ježibaba, která  všechny osobně pozvala na podvečerní halloweenskou stezku.
Ani školní družina nemohla zůstat stranou, během odpoledních hodin zde probíhal halloweenský rej a soutěže v maskách.
Při soumraku se do školy v hojném počtu dostavili žáci, ti mladší v doprovodu svých rodičů. Přivítala je potemnělá budova plná tajuplných světýlek, strašidel, pavučin, netopýrů a důmyslných nástrah. Všichni se mohli zúčastnit strašidelných soutěží, za jejichž splnění získali žetony, tzv. “dýňáky”, které mohli směnit za pekelné dobroty v kouzelnickém obchodu. Kdo se kromě klání chtěl i trochu bát, navštívil místní sklepení s domácímy strašidly a potvůrkami.
Akce byla prodchnutá zábavou, napětím i radostí.
Fotogalerie z Halloweenu v nultém ročníku:
Fotogalerie z Halloweenu ve školní družině:
Fotogalerie z Halloweenské stezky: