Lyžařský zájezd

V letošním školním roce 2022/2023 pořádá naše škola  lyžařský výchovně výcvikový zájezd zaměřený na výcvik lyžování na sjezdových lyžích (dle výkonnostní úrovně dítěte)  nebo snowboardu.

Ubytování a strava jsou zajištěny v pensionu Čertovka ve Ski areálu Monínec. Termín zájezdu je stanoven na 09.01. – 13.01.2023 (pondělí-pátek). Cena LVVZ činí 4.600,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (včetně jedné svačiny a zajištění celodenního pitného režimu), cestovní pojištění pro pobyt v tuzemsku a skipas na 4 dny. Doprava je zajištěna autobusem z finančních prostředků SRPDŠ.

Žádáme Vás o vyplnění přihlášky. Bližší informace Vám podá Mgr. Bc. Eva Doušová na telefonním čísle 775855595 nebo Mgr. Hykšová Eva, vedoucí lyžařského výcviku.

Zájezd je podle ŠVP ZV START  určen především žákům 7. ročníku. Do volné ubytovací kapacity se mohou též přihlásit zájemci z 8. a 9. tříd, kteří se LVVZ nemohli v minulých letech zúčastnit z důvodu epidemiologickým omezení.

 

Přihláška na LVVZ

Prohlášení o bezinfekčnosti