DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Milí předškoláčci,

blíží se období vašeho prvního vstupu do školy. Rádi bychom vám ukázali, že naše škola je místem, kam chodí děti rády a kde se kromě učení dá zažít spoustu radosti, tvoření, zábavy, sportu i odpočinku. Přijďte se k nám s rodiči podívat na

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

v úterý 8. března 2022 od 14.30 do 17.00 hod.

V rámci této návštěvy budete mít možnost:

• prohlídky všech tří budov (14.30 – 17.00 hod.: hlavní budova, školička pro budoucí prvňáčky, budova školní družiny a jídelny, předškolní třída)
  • plnění zábavných úkolů pro předškoláky  (14.30 – 17.00 hod. v hlavní budově v pavilonu pro II. stupeň)
  • ukázkové hodiny současných prvňáčků, výuku čtení genetickou metodou a výuku matematiky dle prof. Hejného (15:30 – 16.00 hod. v budově školičky)
  • můžete se zúčastnit komentované prohlídky školy (sraz v 16.00 hod. před budovou školičky)
  • a pokud najdete ještě chuť a sílu, můžete si vytvořit drobný výrobek v rámci velikonočních dílen na I. stupni  (14.30 – 17.00 hod. v hlavní budově v pavilonu pro I. stupeň)

Moc se na vás těšíme a rádi vás poznáme. Pozvání platí též pro děti, které se budou ucházet o místo v předškolní třídě (nultém ročníku).

Učitelé a žáci ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary.

plakát DOD 2022