Návrat po vánočních prázdninách a testování

Vážení rodiče,

po vánočních prázdninách se vrátí žáci v pondělí 3. ledna zpět do školy. Ihned v pondělí proběhne v 8.00 hod.  preventivní antigenní testování. Od 3. do 16. ledna se testuje dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc. V případě, že dítě nepodstoupí toto testování, je třeba, aby během celého dne mělo nasazenou roušku. Pokud je starší 15 let, nosí respirátor.

Jelikož došlo ke změnám v ohlašování výsledků pozitivních antigenních testů, přikládáme leták s informacemi a doporučeními MŠMT, jak postupovat v jednotlivých případech (co dělat, pokud má vaše dítě pozitivní antigenní test atd.).

LETÁK PRO RODIČE

 

Překlad letáku do různých jazykových mutací (angličtina, arabština, bulharština, čínština, mongolština, ruština, turečtina, ukrajinština, vietnamština, srbština, perština).

LETÁK PRO RODIČE ŽÁKŮ CIZINCŮ