Turnaj ve florbalu 6. – 7. roč.

Ve středu a ve čtvrtek se výběr žáků a žákyň z 6. a 7. ročníků vydal zabojovat o postup do krajského kola ve florbalu. V hale míčových sportů se totiž konalo finále okresního kola ZŠ. K vysněnému postupu bylo potřeba obsadit 1. či 2. místo.

Děvčata hrála v 7 členné skupině systémem každý s každým. Po celou dobu jednoznačně dominovaly ZŠ Masarykova Ostrov a ZŠ Konečná. Na 3. místě překvapila děvčata z Hroznětína , která nás porazila na vzájemný zápas. Nakonec si tedy odnášíme krásné 4. místo. Nutno holkám poděkovat za reprezentaci a bojovnost.

U chlapců byla konkurence veliká. Pro naše chlapce to byla často 1. reprezentační zkušenost. Bohužel se nám nepodařilo porazit žádný tým, ale odnášíme si spoustu zkušeností do příštích let.

 

Fotogalerie z florbalového turnaje dívek a chlapců 6. a 7. ročníků: