Řemeslné workshopy

Řemeslné workshopy ve firmách ve spolupráci se středními školami

V úterý 23.11.2021 se někteří žáci 9. ročníků zúčastnili druhého řemeslného workshopu, který byl organizován za podpory Krajské hospodářské komory ve spolupráci se středními školami a zaměstnavateli Karlovarského kraje.

Tento workshop byl vázán na obory „Autotronik“,  „Mechanik – opravář motorových vozidel“ a uskutečnil se v dílnách podniku Autobusy Karlovy Vary a.s. ve spolupráci se Střední průmyslovou školou Ostrov.

Žáci mohli asistovat mechanikům při výměně kola či opravě předního světla motorového vozidla. Zároveň se mohli podívat do dílen, kde studenti středních škol absolvují pravidelné praktické výukové dny. Byla to další možnost ujasnění si výběru budoucího povolání.

 

Fotogalerie z řemeslných workshopů: