Pěvecká soutěž Dukláček 2016

V pondělí 15. února 2016 se konala již tradiční pěvecká soutěž Dukláček. V tomto pěveckém klání si poměřili svoje hlasy dívky i chlapci ve třech kategoriích. V první kategorii soutěžili žáci 1. a 2. třídy, druhá kategorie patřila 3. a 4. třídám, ve třetí kategorii se nám představila pěvecká seskupení. Výkony jednotlivců i skupin hodnotila odborná porota ve složení Mgr. P. Zeidlerová, Mgr. K. Špičková, Mgr. H. Krejnická a Mgr. H. Lejsková. Každý z účinkujících získal po svém výkonu bodové ohodnocení a veliký potlesk od obecenstva, ve kterém nechyběli rodiče a kamarádi, kteří přišli své favority povzbudit. A ti nejlepší byli v závěru soutěže odměněni medailemi. Nikdo však neodcházel s prázdnou, neboť všichni soutěžící obdrželi drobnou sladkost za odvahu, kterou prokázali už tím, že si dokázali sami stoupnout před publikum a zazpívat.

I. Kategorie II. Kategorie III. Kategorie
1. místo Matějková 2.B Pospíšilová 4.A Antošová + Bohun 2.A
2. místo Svěrkošová 2.B Belanová 4.A Krausová + Brizgalová + Babanina 4.B
3. místo Snídalová 2.B Krůšková 3.B Hlídková + Petrželková + Kupská 4.B