SEZNAM POMŮCEK DO 1. TŘÍDY

Vážení a milí rodiče budoucích prvňáčků,

jak jsme Vám slíbili při zápisu, vyvěšujeme seznam pomůcek pro prvňáčky. Všem, kteří uvedli svůj email byl seznam pomůcek zaslán i emailovou poštou.

Věříme, že se Vašim dětem bude ve škole líbit a že i Vy budete s jejich výsledky spokojeni.

Na setkání a spolupráci s Vámi i s Vašimi dětmi se velmi těší třídní učitelka 1. ročníku.

Penál (NE pouzdro či etue na zip!) by měl obsahovat:

2 silné trojhranné tužky, 2 tužky č. 2, 2 černé mazací fixy (na bílou mazací tabulku- tu dostanou ve škole), měkkou gumu, lepidlo tyčinku, nůžky kulaté (ne špičaté, existují i pro leváky), ořezávátko se zásobníkem, červenomodrou oboustrannou pastelku, trojhranné silné pastelky (např. Maped).

PROSÍME LEPIDLO, NŮŽKY, TUŽKY, FIXY A PASTELKY PODEPSAT, velmi se nám to osvědčilo a Vám to do budoucna ušetří výdaje a čas.

(Nedoporučujeme kupovat již předem vybavené penály – obsahujÍ často nekvalitní a nepotřebné vybavení.)

Na výtvarnou výchovu a praktické činnosti budou děti potřebovat podepsané:

Temperové barvy, hadřík, houbičku, kelímek na vodu (nevylévací), štětec kulatý a plochý č. 12, české voskovky, anilínové barvy, 2x černý fix na papír, plastelínu, hadřík, zástěrku, omyvatelný ubrus na školní lavici (rozměry: 50x65cm) – mají v papírnictví.                        (Vše přinést v tašce, ve třídě děti dostanou svůj plastový box na uložení pomůcek Vv a Pč.)

Na tělesnou výchovu doporučujeme připravit dětem: látkový sáček na zavěšení. Ten by měl obsahovat: kraťasy, tričko a obuv do tělocvičny bez černé podrážky, opět jak jinak než PODEPSANÉ. 😊

Látkový sáček na zavěšení je též nutný na přezuvky!

Vážení a milí rodiče,

věříme, že se Vašim dětem bude ve škole líbit a že i Vy budete s jejich výsledky spokojeni.