Aktivity a tvoření v ŠD

Kytičkový den

Magistrát města Karlovy Vary vyhlásil akci – kytičkový den. I my jsme se s družinou zapojili do malování kytiček na malé kamínky. Malovali všichni: děti z přípravného ročníku, prvňáci, druháci, třeťáci, čtvrťáci i páťáci. Všichni pracovali s nadšením a radostí. Malované kamínky jsme předali do košíčku na magistrát.

Letecký den

Ve 4. oddělení družiny probíhal letecký den. Se studenty pedagogické praxe si děti vyrobily vlaštovky a šipky, označily si je obrázky a znaky. Po té nastala letecká soutěž, kde si děti vyzkoušely jak jim jejich „letadélka“ létají. Zadařilo se. Všem papíráčky vzlétly. Došlo i na soutěž komu dolétne vlaštovka nejdál. Bylo to supeeer😊!

Papouškiáda

V celé družině probíhala papouškiáda. Účastníci si vyrobili různobarevné papoušky a potom začalo papouškové klání v různých disciplínach. Hráli si s papoušky, napodobovali jejich chůzi i létání. Byla to to veliká legrace😊.

Sluníčka

Děti vyrobily sluníčka pro nastávající prvňáky.

Korálkování

Jaro