Dětský sportovní den

Na oslavu Mezinárodního dne dětí uspořádali naši “sporťáci” dopoledne plné soutěží, her a sportu.  Děti z prvního stupně poměřily síly ve třech atletických disciplínách.  Mohly si vyzkoušet své pohybové schopnosti a dovednosti v běhu, skoku a hodu na cíl. Ve druhé části děti zapojily i své hlavičky při luštění obrázkové šifry. Všichni byli moc šikovní a ze závodu si každý odnesl drobnou odměnu.

Pro druhý stupeň jsme využili přilehlý les a připravili jsme dětem asi 2km trasu se 7 stanovišti, na nichž museli vyluštit zašifrovanou zprávu, která je navedla k místu zasloužené odměny.

S celou akcí nám organizačně pomáhali letošní ” deváťáci” se kterými se budeme muset zanedlouho rozloučit. Tímto jim moc děkujeme a přejeme mnoho štěstí v další životní etapě.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ NÁLEŽÍ I NAŠIM SPORŤÁKŮM, BEZ JEJICHŽ NADŠENÍ A PRÁCE BY TATO ÚŽASNÁ AKCE NEVZNIKLA – Mgr. Hykšové, L. Findrikové a Mgr. Hykšovi.