Informace pro rodiče

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

V letošním školním roce se měla v náhradním termínu 30.05. – 04.06.2021 konat škola v přírodě v Růžené u Písku. Z důvodu epidemiologických opatření byla škola v přírodě zrušena. Čekáme na vrácení peněz od provozovatele školy v přírodě, následně budeme zaplacené částky vracet.

DOČASNÉ UZAVŘENÍ ŠATEN

Od května 2021 jsou uzavřeny šatny v objektu Moskevská 25 z důvodu zahájení rekonstrukce elektroinstalace na II. stupni. Žáci vstupují do školy bez přezutí. Všichni žáci jsou po celý den ve svých kmenových učebnách, kde se mohou přezout do přezůvek (boty a bundy si nechávají ve třídě).

FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD

Fotografování tříd je naplánováno na pondělí 31.05.2021 od 8.30 hod. (I. stupeň) a pondělí 07.06.2021 od 8.30 hod. (II. stupeň). V letošním roce se budou fotografovat pouze celé třídy, skupinky a jednotlivci ne. V případě nepříznivého počasí bude navržen jiný termín.