Jarní aktivity ve školní družině

Jarní úklid v lese

Rádi chodíme s družinou do lesa na procházky a za novým poznáním. Po zimě, když odtál poslední sníh, ještě víc nežli jindy se objevily kolem cest plastové lahve, igelitové tašky a další věci, které do lesa nepatří. Vybavili jsme se rukavicemi a igelitovými pytli a pomohli les zbavit těchto nežádoucích odpadků. Chceme trávit čas v hezkém a čistém prostředí.

 

Čarodějnický den

V pátek  30.4. Se v družině čarovalo. Všechny malé čarodějky i čarodějové se sešli k plnění čarodějnické maturity. Přeskakovali oheň, létali na koštěti, ochutnávali čarodějnické lektvary a posilnili se červy, haďátky a žížalami. Sestavili rozbité věštecké zrcadlo, postarali se o své mazlíčky. Po maturitě se rozlétli spokojeně domů. Hezký čas to byl. A neupalili je, huráá😊.