POHYBOVÁ VÝZVA Č. 4 – DOMÁCÍ CVIČENÍ

Tato pohybová výzva je určena zejména těm z vás, kteří nemají možnost se účastnit ostatních POHYBOVÝCH VÝZEV (které byly plánovány na území Karlových Varů) z důvodu protiepidemiologických nařízení, ale samozřejmě budeme rádi, když se zapojíte všichni!

Budou vás čekat 3 pohybové úkoly, které se dají připravit doma nebo kdekoli venku.

Své výkony opět zapíšete do tabulky zde: VÝSLEDKY DOMÁCÍ VÝZVY

CO BUDU POTŘEBOVAT: stopky, metr

ÚKOLY

1. PŘESKOKY:  Nakresli nebo jinak vyznač čáru na zemi. Tvým úkolem je čáru přeskakovat SNOŽMO po dobu 1 minuty a spočítat počet přeskoků.

2. BĚH: Pomocí metru naměř vzdálenost 5 metrů a vyznač začátek a konec jakýmkoli předmětem (pet lahev, plyšák,….). Tvým úkolem je co nejrychleji přeběhnout 10 krát tuto vzdálenost (celkem 50 m), přičemž se pokaždé musíš dotknout mety, které vyznačují začátek a konec. Změř si čas.

3. HOD: Vytvoř si na zemi čtverec o straně 1 metru (použij klacky, pastelky, ručníky,….). Poté si naměř vzdálenost 3 metry od čtverce, ze které se do něj budeš trefovat 10 připravenými předměty (šišky, kamínky, ponožky, míčky,….). Měříš čas, za který se ti podaří umístit všechny míčky do čtverce (pokud se netrefíš, musíš si pro “munici” doběhnout.

JE SKVĚLÉ, ŽE SE NAŠICH ŠKOLNÍCH VÝZEV ÚČASTNÍTE!

ZDE PŘIKLÁDÁME MALOU FOTOGALERII TĚCH ŽÁKŮ, KTEŘÍ SE PŘI PLNĚNÍ VÝZVY NECHALI ZVĚČNIT A ZASLALI SVÉ VÝSLEDKY DO TABULKY A JAKO BONUS FOTKU NA WEB.