Den otevřených dveří na DUKLE

Ve čtvrtek 14. ledna 2016 proběhl na Základní škole Dukelských hrdinů Karlovy Vary DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Od 14.00 do 18.00 hod. měli rodiče s předškoláky možnost prohlédnout si prostory školy. Součástí DOD byly též ukázkové hodiny výuky českého jazyka (genetické metody) a výuka matematiky metodou prof. Hejného. O tuto prezentaci se postaraly paní učitelky z prvního stupně, Mgr. Marcela Soukupová (ČJ), Mgr. Romana Vacková (M) a Mgr. Jana Rožánková (M). Rodiče projevili o tyto ukázky veliký zájem a ještě po jejich skončení směřovali své dotazy na tyto metody. V průběhu DOD byly představeny i třídní učitelky, které budou od září učit jejich prvňáčky, Mgr. Pavla Valouchová a Mgr. Michaela Holečková.