Příměstský tábor na Dukle

Poslední týden v srpnu na naší škole proběhl příměstský tábor. Zúčastnilo se ho 30 dětí ze 2., 3. a 5. ročníků. Každý den jsme pro děti připravili pestrý program, kde jsme si ukázali, co všechno nás příroda může naučit. Děti se podívaly na hvězdárnu, kde se dozvěděly spoustu nových informací o vesmíru. V botanické zahradě v Bečově zkoumaly místní flóru i faunu, nakrmily kapry a zahrály si přátelské fotbalové utkání s místními táborníky. Prošly část Krušných hor a objevily poklad. Slavkovský les nám odhalil své krásy a tajemství. V dětském ráji jsme se skamarádili s domácími zvířátky, opekli si buřtíky a užili si spoustu zábavy. Užili jsme si to všichni, včetně nás učitelů, děti byly úžasní parťáci.

Děkujeme paní učitelce Mgr. Vackové, Mgr. Vyskočilové, Mgr. Plaché a Mgr. Holečkové za úžasně strávený poslední prázdninový týden.