Nefungující hesla

V případě, že došlo k nainstalování nové aplikace v mobilním zařízení (Android, iOS), je jisté, že Vám nebudou fungovat stará hesla. V takovém případě mě neváhejte kontaktovat. Uveďte vždy jméno, třídu žáka, tel. číslo, zda chcete přístupy pro rodiče nebo pro žáka a já Vám vygeneruji hesla nová (ladislav.jurik@outlook.com nebo ladislav.jurik@zsdukla.cz).

Pouze s novou aplikací otevřete přílohy, které jsou vkládány průběžně učiteli. Přílohy ovšem otevřete i z webových stránek školy v sekci Pro rodiče a dále EŽK. 

V případě, že máte technické potíže obracejte se prosím na technickou podporu  podpora@zsdukla.cz.

Vzhledem k exponovanosti správce systému je nutné počítat s menším časovým prodlením dodání hesla.

Přeji klidné dny a budu se těšit na viděnou ve “zdravějších” časech, s úctou,

Ladislav Jurík