ZPRÁVIČKY Z LYŽÁKU

ČTVRTEK 20.02.2020

Závěrečný den patřil měření sil mezi lyžaři a snowboardisty, hodnocení pokroku a snažení po dobu celého lyžařského výcviku. Odpoledne jsme si střihli závody ve sjezdu a večer už byl jen plný zábavy, vyhodnocování a odpočinku po náročném týdnu. Po večeři se rozdávaly diplomy a zbyla ještě hromada času a sil na oslavu Tondových patnáctých narozenin.

 Milý Tondo, přidáváme se ke gratulantům.

 

ÚTERÝ 18.02.2020

HURÁÁÁÁ!!!! Dnes nám svítí sluníčko a celý den trénujeme na lyžích a na snowboardu.

 

PONDĚLÍ 17.02.2020

Tento den byl ve znamení nepříznivého počasí. Ráno jsme sice byly na svahu, ale odpolední vítr a déšť horšil kvalitu sněhu tak, že jsme zvolili náhradní program a vyrazili pěšmo na Ježíškovu cestu, kde jsme si užili stopovačku.

Večer se nesl opět v duchu soutěžení a zábavy.

NEDĚLE 16.02.2020

Dnešní odjezd na Boží Dar proběhl bez problémů. Po příjezdu jsme se ubytovali na chatě Pinokio, kde jsme si vybalili svoje “saky paky” a odpoledne vyrazili na kopec, abychom se rozřadili do družstev.

Po večeři se chystáme na večer plný zábavy, her a soutěžení.