Vánočníturnaj v basketbalu I. stupeń

Ve středu 11. prosince proběhl vánoční turnaj v basketbalu žáků 1. stupně. V míčové hale KV Arény se sešli všichni žáci z pravidelných  basketbalových kroužků na základních školách. Stovka malých baskeťáků plnila různé soutěžní úkoly. Všichni se snažili ukázat, co se již na podzim naučili. Nakonec se uskutečnilo utkání  škol ze „severu proti jihu“, které sehráli ti nejšikovnější.

A protože se jednalo o vánoční akci, byli všichni účastníci odměněni maskotem ČBF Bastym.

Děkuji všem za pomoc při organizování, ale hlavně Jirkovi Matochovi ze ZŠ Konečná a jeho pomocníkům.

Doufám, že všichni, do kroužků přihlášeni,  budou i nadále v novém roce v činnosti pokračovat.

 

Přeji všem klidné Vánoce a dobrý vstup do nového roku.

 

Ing. Sebera Václav (trenér basketbalistů)