CHRISTMAS SCHOOL BAZAAR 2019

Na základě předchozích úspěšných ročníků pořádáme i v letošním školním roce šestý ročník školního bazaru.

Sejdeme se ve středu 4. prosince 2019 v 15 hod. v prostorách školní jídelny (do 17.00 hod.).
Touto charitativní akcí bychom chtěli před Vánoci udělat dobrý skutek a tentokrát hezkými dárky potěšit děti, které jsou z důvodu léčby upoutány na nemocniční lůžko na dětském oddělení Karlovarské nemocnice.

Na bazaru obdržíte za svůj finanční příspěvek žetony, které můžete směnit za malé vánoční občerstvení, vánoční dekorace a výrobky z dílny našich žáků.
Dále Vás čeká příjemná vánoční atmosféra doplněná hudbou, klidné posezení při pití kávy nebo nealkoholického vánočního punče i možnost tance…

Všichni jste srdečně zváni.

Za vybrané příspěvky nakoupíme dárky pod stromeček nemocným dětem v Karlovarské nemocnici.