Aktivity v ŠD na konci roku

Školní rok v družině a klubu byl plný her a různorodých činností. Přinášíme záběry z červnových akcí a též vyhlášení celoroční družinové hry.

Stříkání a kreslení triček

Mezinárodní den dětí

Chůdy

Soutěže (prolézání, skákání v pytli…)

Tref se!!!

Stěnolezení, hry v písku

Skládání z papíru, kreslení (těšíme se na prázdninové výlety)

“Pilulky”

II. oddělení R. Chmelíkové

III. oddělení A. Kulhavé

Ve školní družině tvoříme, vyrábíme. Téma: ” Těšíme se na léto.”

Vyhodnocení celoroční soutěže IV. oddělení Bc. Kanalašiové

PODMOŘSKÝ SVĚT – ETAPOVÁ HRA

Po celý školní rok probíhala ve 4. oddělení celoroční etapová  hra PODMOŘSKÝ SVĚT. Všichni poznávali a zjišťovali zajímavé informace, soutěžili, hráli různé hry, plnili úkoly a doplňovali poznatky do týmového deníku. Na konci roku probíhalo velké vyhodnocení. Byli vyhlášeni nejlepší jednotlivci i družstva. Vítězný tým získal sladký dortík. Mňam, byl výborný. Každý účastník si odnesl domů zajímavou cenu i sladkosti.