Škola v přírodě

Adresa:

Rekreační středisko Máj, Peklo 393, Plasy

Termín: 31.5. – 7.6. 2019

Reakce rodičů:

“Chtěla jsem Vám touto formou poděkovat za výběr této školy v přírodě. Dcera se z ní vrátila nadšená a plná dojmů. A to je co říct, protože v loňském roce mi po návratu sdělila,  že nikam příští rok nejede. Je pravda,  že loni byla prvňáček a byla ještě malá. Ovšem o to víc mě potěšilo její nadšení z letošní školy v přírodě.
Viděla jsem i pár fotek, které nám paní učitelka posílala a musím říct, že o děti bylo super postaráno – přes jídlo až po aktivity”.

“Chtěla bych Vám poděkovat za organizaci Školy v přírodě. Dcera přijela nadšená. Všechno bylo prý úžasné, báječné a super. Náš vychovatel Pepa byl nejlepší. Přivezla si spoustu zážitků.Je ve 4. třídě a na školandě už byla po čtvrté. Od září se už na ní moc těšila a duben a květen byl s ní k nevydržení.”

“Pro děti jsou to úplně jiné zážitky, než sedět v lavici a učit se. Taková třešnička (odměna) na konci školního roku.”

“Je to krásná tradice, na kterou se děti každoročně těší a proto doufám, že v této tradici bude škola i nadále pokračovat.”

“Chtěla bych poděkovat celému týmu RS-Máj za péči o naše děti a za program, který v nich zanechal velmi hezké zážitky.

Škola v přírodě se povedla – ZŠ Dukelských hrdinů KV.”

“Ještě jednou moc děkuji za Vaši práci při zajišťování školy v přírodě a také bych chtěla poděkovat naší paní učitelce Hance Krejnické, která se o naše děti stará jako “o vlastní”  🙂 .

 

7.6. 2019 PŘÍJEZD DO KARLOVÝCH VARŮ

Autobusy začnou odjíždět z areálu RS Máj v 8:00. Předpokládaná doba přepravy dětí je cca 1,5h. Očekávaný příjezd 9:30-10:30 k Hale míčových sportů KV Realistic. Doba příjezdu do KV se může nepatrně změnit. Vše je závislé na počasí a na odbavení dětí z areálu v Plasích. V tomto ohledu žádáme rodiče o trpělivost.

6.6. 2019 pomalu končíme a užíváme si poslední momenty na ŠVP. Všichni se  ještě těšíme na závěrečnou diskotéku.

5.6. 2019 den s vychovateli. Dnešní den uplynul jako voda. Máme krásné počasí a užíváme si srandu a animátorský program, který nám připravili naši vychovatelé.

Strávili jsme volný den v lese, kde jsme hráli různé sportovní hry a vlnili se v rytmu hudby. Odpoledne nám byly nabízeny muffiny všech možných příchutí.

4.6. 2019 dnešní výletový den jsme si opravdu užili. Někteří z nás se vydali do Techmánie a Planetária v Plzni a posbírali tím spoustu poučných zážitků. Další část navštívila nedalekou zoologickou zahradu s dinoparkem, jiní zase putovali zdejšími lesy nebo se koupali v kaznějovském koupališti.

3.6. 2019 a jedeme dál. Děti si společně už zazpívaly a odpoledne je čeká dobrodružství v lese. Všichni se již těšíme na zítřek plný výletů.

2.6. 2019 aneb počasí nám přeje. Posíláme pohodu svým maminkám a tatínkům. Děti si prostě užívají.

1.6. 2019 “Den dětí” – Žáci z II. stupně společně s vyučujícími připravili pro své spolužáky sportovní dopoledne v rámci Mezinárodního dne dětí. V disciplínách prověřili všichni svoje sportovní a logické dovednosti a byli odměněni.

31.5. 2019 – Děti dorazily všechny v pořádku do areálu střediska Máj. Proběhlo ubytování, zdravotní filtr a přidělení dětí k jednotlivým vychovatelům. Nyní se děti seznamují s celým areálem.

Příjezd: 7.6. 2019 kolem 9:30 k Hale míčových sportů u Realistic Arény

Vedoucí Školy v přírodě: Ladislav Jurík – ladislav.jurik@outlook.com

Škola v přírodě probíhá ve spolupráci s agenturou HAUL – www.haul.cz

Fotografie a informace o průběhu ŠVP budou pravidelně aktualizovány.