Jarní aktivity v ŠD

LOUČENÍ  S MORANOU A VÍTÁNÍ JARA

Zase je tu jaro a my se připravujeme ho přivítat. Děvčata ze školního klubu vyrobily tu naší známou Moranu a vydali jsme se k řece. U řeky se všichni rozloučili s Moranou, hozením do vody a velkým pokřikem. Po rituálu nejmladší žáci s klíči otevřeli  Zemi, aby začaly konečně květinky růst a vonět. Přivítali jsme krásné jarní počasí jarními  básničkami a písněmi. Sluneční den  se krásně zdařil a my jsme se moc radovali.

PONOŽKOVÝ DEN 21.3.

ŠKOLNÍ DRUŽINA SE  ZAPOJILA   A PODPOŘILA SVĚTOVÝ  DEN  DAWNOVA  SYNDROMU – PONOŽKOVÉHO DNU. A PROČ PONOŽKY, PROTOŽE  SPOJÍ-LI SE PONOŽKY  PATAMI K SOBĚ ZNÁZORŇUJÍ PÍSMENO X – TEDY CHROMOZONU ČÍSLA 21  A 3 ZNAČÍ ZTROJENÍ 21. CHROMOZONU.

Den učitelů hra na školu

Den autismu “modrý den”

DĚLÁME TO PRO SEBE I PRO NAŠI ZEMI

V týdnu od 1.4. do 5.4. jsme také přiložili ruce k dílu a uklízeli jsme na zahradě u školní družiny, všichni popadli hrábě i košťata začali zvelebovat školní zahradu. S velkým tempem se plnily pytle s listím. Do práce děti byly žhavé a patří ji velký dík.

Jarní stromy a květiny